Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...

Szafka rtv GEOMETRY

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

ZOSTAŁO NIEWIELE PRODUKTÓW

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2459,00 zł.

Cena promocyjna 2 297,00 zł Normalna cena 3 829,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolekcja

Styl

Kolor

Materiał

Liczba szuflad

Przeszklenie

Wymiar

Do montażu

Szafka RTV GEOMETRY

 

Cechy:

 

  • Szafka RTV o wymiarach 210 x 48 x 60 cm
  • Geometryczna masywna forma
  • W górnej belce 2 szuflady
  • Wykonana z drewna sosnowego
  • Zachowany rysunek słojów i struktury drewna
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Rustykalny styl

Drewniana szafka RTV Geometry. Prosta, a jednocześnie oryginalna, geometryczna szafka pod telewizor. Najlepiej sprawdzi się w rustykalnym lub loftowym salonie. Pasuje do wnętrz, gdzie nowoczesny styl łączy się z naturalnymi materiałami, z których wykonano meble i dodatki.  

 

Meble w stylu rustykalnym Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Meble drewniane z kolekcji Woodside zaprojektowane zostały z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczone są raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. hamptons, Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X