left banner

Zaczynaliśmy wiele lat temu jako mały sklep meblowy, zlokalizowany na obrzeżach Warszawy, sprzedający meble przez internet. Początkowo nasza oferta obejmowała meble biurowe i stylowe meble do domu, a sprzedaż prowadziliśmy tylko na terenie Polski. Stopniowo poszerzaliśmy asortyment, rozwijaliśmy się, nabieraliśmy doświadczenia. Dziś sprzedajemy nasze meble głównie w Niemczech, Austrii, Czechach, na Słowacji i we Włoszech. Dostarczamy towar na terenie całej Europy. W planach mamy zdobycie kolejnych rynków. Zmieniliśmy siedzibę na obecną, przy ulicy Bokserskiej 66A w Warszawie. W pobliżu znajduje się kompleks magazynowy, dzięki czemu sprawniej dostarczamy towar klientom. Możliwa jest też opcja bezpłatnego odbioru osobistego zakupionych mebli. Naszym atutem jest szybki transport i towar dostępny od ręki. Otworzyliśmy też dla naszych klientów ekspozycję, aby każdy mógł do nas przyjść, porozmawiać, obejrzeć meble z bliska, a także napić się z nami kawy.

W październiku 2022 roku otworzyliśmy showroom w Monachium. Jest to interesująco zaaranżowana ekspozycja prezentująca wybrane kolekcje: Prestige, Victorię i La Perle. Te inicjatywy pokazują, że chcemy być bliżej naszych klientów.

Wśród doświadczeń sklepu meblowego Bemondi są sukcesy, które osiągamy dzięki zaangażowanej pracy naszego doświadczonego zespołu. Na swoim koncie mamy też porażki, z których wyciągnęliśmy naukę. Dzięki temu, że się wydarzyły, jesteśmy mądrzejsi, wiemy, jak ich uniknąć w przyszłości. Suma tych dobrych i trudnych doświadczeń determinuje miejsce, w którym jesteśmy. 

Zadowoleni klienci

Kierunek, w którym chcemy dążyć, wyznaczają zadowoleni klienci. To oni są dla nas najważniejsi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasze działania sprawiają, że klienci do nas wracają. 

Zapewniamy kompleksową obsługę, od projektu po realizację. Doradzamy klientom również na etapie projektowania, nasi projektanci przygotowują aranżacje wnętrz. Na każdym etapie procesu zakupowego oferujemy profesjonalne wsparcie.

Firma Bemondi jest wielokrotnym laureatem plebiscytu Orły Meblarstwa, w tym również za 2020 i 2021 rok. Wyróżnienie to przyznawane jest liderom branży, wysoko ocenionym przez klientów. Klienci przyznali nam 9,2/10 punktów, doceniając wysoką jakość naszych produktów i jakość obsługi.

Kolejne prestiżowe wyróżnienie, jakim możemy się poszczycić, jest statuetka Lidera Stylowych Mebli 2022 roku, który otrzymaliśmy od czytelników "Businesswoman & Life".

W 2022 roku klienci przyznali nam Nagrodę Konsumenta 2022 w Ogólnopolskim Plebiscycie Konsumentów.

Oferta

Oferta sklepu meblowego Bemondi obejmuje nowoczesne meble biurowe i meble do domu. Stawiamy na unikatowość, dlatego oprócz stylowych, uniwersalnych mebli, mamy asortyment niszowy, który zadowoli klientów o bardziej wyrafinowanym guście. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów i potrzeby rynku, co przekłada się na jakość i różnorodność oferty Bemondi, która się zmienia i jest coraz bardziej atrakcyjna. Zachęcamy do obejrzenia naszych wyjątkowych kolekcji.