left banner

Dlaczego Bemondi? 

W Bemondi liczy się odpowiedzialność i współpraca. Stawiamy na pracę w zespole, ponieważ suma działań wszystkich jego członków daje efekty. Stanowimy zgrany zespół, w którym ważny jest każdy zawodnik. Dbamy o dobrą atmosferę w pracy i równowagę między życiem zawodowym i prywatnym. 

Na każdym etapie oferujemy wsparcie i szkolenia. Nowym pracownikom zapewniamy specjalistyczne  wdrożenie do obowiązków i przyjazną atmosferę.

Wybieramy ludzi odpowiedzialnych, zaangażowanych oraz takich, którzy lubią to, co robią. Ludzi, którzy z pasją realizują powierzone im zadania. Ludzi, którzy wierzą w to, co robią. Dbamy o to, żeby każdy z nas miał poczucie, że wspólnie pracujemy na sukces firmy i mamy swój udział w jej rozwoju.

Dążymy do tego, aby Bemondi było miejscem, w którym pracownicy codziennie mają możliwość kreowania nowej rzeczywistości, rozwoju swoich kompetencji, realizacji swoich celów w przyjaznym środowisku.

Nasze wartości 

  • dokładność
  • odpowiedzialność
  • zadowoleni klienci
  • przedsiębiorczość
  • działanie zespołowe
  • rozwój
  • twórcze myślenie

 

Benefity


ikony_kariera_1_PL.jpg

Ludzie w Bemondi

 

Sprzedaż / obsługa klienta

Każdego dnia obsługujemy klientów mailowo, telefonicznie i osobiście. Dzielimy się fachową wiedzą na temat sprzedawanych przez nas mebli. Lubimy naszych klientów, dbamy o dobre relacje z nimi. Dbamy o to, aby jakość obsługi była na najwyższym poziomie, aby klienci czuli nasze wsparcie na każdym etapie dokonywania zakupów w sklepie Bemondi. Zapewniamy również obsługę posprzedażową, jeśli jest ona konieczna. Nasze pozytywne nastawienie wobec klientów przekłada się na dobrą atmosferę w trakcie procesu zakupowego i skutkuje obustronnym zadowoleniem z dokonanej transakcji.  

Logistyka 

W dziale logistyki zarządzamy procesami logistycznymi, zajmujemy się fachowym i sprawnym planowaniem dowozu zakupionego towaru do klientów. Jednocześnie dbamy o to, aby zminimalizować koszty transportu optymalizując rozwiązania. Posiadamy własny transport, dzięki czemu mamy gwarancję, że towar zostanie dostarczony bezpiecznie. Planując trasę uwzględniamy potrzeby i możliwości klientów, co sprawia, że współpraca z nimi przebiega w dobrej atmosferze. Lubimy kontakt z klientami i gwarantujemy im fachową obsługę i wsparcie.

Magazyn

W magazynie zajmujemy się przyjmowaniem dostaw i przygotowaniem towarów do właściwego rozplanowania ich w przestrzeni magazynowej. Dbamy o ich prawidłowe oznaczenie. Sprawdzamy jakość otrzymanych produktów. Wykonujemy wszystkie czynności związane z przygotowaniem towarów do wysyłki. W naszym zespole liczy się dokładność, sprawność fizyczna, umiejętność obsługi urządzeń magazynowych, zdolności logistyczne, a także umiejętność pracy w zespole.

Design Studio

Dbamy o wizualną stronę naszej firmy. Aranżujemy interesującą i inspirującą przestrzeń ekspozycyjną w Showroomie. Organizujemy sesje zdjęciowe w pięknie zaprojektowanych wnętrzach. Dbamy o wizualną koncepcję strony internetowej Bemondi. Przygotowujemy instrukcje montażu mebli, aby były łatwe w zastosowaniu. Bierzemy udział w targach wnętrzarskich i wydarzeniach branżowych, ponieważ chcemy być na bieżąco w światowych trendach wnętrzarskich. Dzięki nam przestrzeń biurowa Bemondi wygląda atrakcyjnie, a strona internetowa przyciąga uwagę pięknymi zdjęciami. Dzięki nam biura, mieszkania i domy naszych klientów wyglądają pięknie. 

HR 

W dziale HR jesteśmy odpowiedzialni za rekrutowanie pracowników, motywowanie ich do jak najlepszego wykonywania swoich obowiązków, przygotowanie i przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń. Mamy fachową wiedzę, aby z dużej liczby kandydatów, którzy chcą u nas pracować, wybrać tych najlepszych. Jesteśmy otwarci na ludzi, umiemy z nimi rozmawiać, stanowimy pomost między pracownikami, a kierownictwem. Nasze profesjonalne podejście do zatrudnionych pracowników przekłada się na dbanie o ich rozwój, zapewnienie im właściwych i niezbędnych szkoleń, wsparcia coachingowego.

Finanse

W dziale finansowym, mówiąc w skrócie, zarządzamy finansami firmy, zajmujemy się jej obsługą finansową. Dbamy o terminową realizację wszystkich płatności. Pilnujemy, aby działania finansowe firmy były zgodne z prawem, z przepisami podatkowymi i z prawem pracy. Ważne jest dla nas także, aby były to działania zgodne z potrzebami i standardami Bemondi. Jesteśmy w tej dziedzinie kompetentni, działamy na korzyść firmy, dokładamy wszelkich starań, aby w kwestiach finansowo-prawnych wszystko się zgadzało. 

Rekrutujemy!

Konsultant ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Konsultant ds. obsługi klienta z językiem czeskim / słowackim

Magazynier / monter

Nie znalazłeś interesującego ogłoszenia? Nie szkodzi. Przyślij nam swoje cv na adres [email protected], jeśli interesuje Cię branża wnętrzarska, jeżeli chcesz mieć swój udział w tworzeniu pięknych, komfortowych wnętrz, w których ludzie będą się dobrze czuli. My odezwiemy się do Ciebie, gdy pojawi się odpowiednia oferta.