Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...

Biblioteczka ELYSIUM

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1889,00 zł.

Cena promocyjna 1 889,00 zł Normalna cena 3 149,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolekcja

Styl

Kolor

Materiał

Liczba szuflad

Przeszklenie

Wymiar

Do montażu

Biblioteczka ELYSIUM

 

Cechy:

 

  • Biblioteczka / regał o wymiarach 90 x 40 x 182 cm
  • Pojemne półki, 2 szuflady
  • Podwyższone nóżki
  • Wykonana z naturalnego drewna 
  • Drewniane uchwyty
  • Widoczny rysunek słojów i struktura drewna
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Bejcowana lakierem ekologicznym

Oryginalna biblioteczka Elysium. Wykonana z drewna sosnowego, zachowuje jego urok. Sprawdzi się w przytulnym salonie, przestronnej sypialni, w pokoju dziecka. Biblioteczka jest uniwersalna. Dobrym wariantem na zaaranżowanie przestrzeni z wykorzystaniem biblioteczki Elysium jest zestawienie jej z pozostałymi meblami z kolekcji Woodside. 

 

Meble w stylu rustykalnym Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Meble drewniane z kolekcji Woodside zaprojektowane zostały z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczone są raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. hamptons, Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X