Stolik ANISE

Brak w magazynie

Produkt z kolekcji WOODSIDE

599,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Stolik Anise

 

Cechy:

 

  • Okrągły stolik o średnicy 60 cm, wysokość 45 cm
  • Podwyższone nóżki
  • Wykonany w całości z drewna sosnowego
  • Widoczne słoje i zachowana struktura drewna
  • Rustykalny design

Okrągły, nieduży stolik kawowy Anise , na podwyższonych nóżkach. Zaprojektowany jest z myślą o salonie, ale można znaleźć dla niego i inne przeznaczenie. Ze względu na nieduży rozmiar, sprawdzi się w małych wnętrzach. Dobrym pomysłem jest zestawienie go z innymi meblami lub dodatkami z kolekcji Woodside. W ofercie są szafy, komody, regały, ale i wazony czy ramki na zdjęcia. 

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.