Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Skrzynia TRUNK I

 

Cechy: 

 

  • Stolik / skrzynia o wymiarach 130 x 48 x 45 cm
  • Metalowe okucia i kute uchwyty
  • Wykonana z drewna sosnowego
  • Ścięte kanty
  • Widoczne słoje, pęknięcia i sęki
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Bejcowana lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl

Podłużny stolik / skrzynia / kufer Trunk I, o wszechstronnym zastosowaniu. W zależności od potrzeb i pomysłów aranżacyjnych może pełnić funkcję stolika kawowego, komody, skrzyni do przechowywania, czy miejsca, na którym można usiąść. Atrakcyjny i niebanalny mebel w stylu rustykalnym. W kolekcji Woodside jest szeroki wybór mebli i dodatków, które pasują do tego stylu. 

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X