-10% na całą ofertę z kodem rabatowym BEMONDI10 | Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolor

Twardość

Hipoalergiczny

Dwustronność

Typ materaca

Rozmiar materaca

MATERAC BEMONDI POCKET MEMORY 120x200

 

Zalety materaca:

Idealne dopasowanie: pianka dopasowuje się do konturów ciała i wpływa na zmniejszenie punktów nacisku.

Wysoki komfort użytkowania: materac jest wygodny. Relaks na materacu po wyczerpującym dniu w pracy sprzyja regeneracji i poprawie krążenia.

Cieplejsza powierzchnia spania: pianka z pamięcią gromadzi ciepło, zapewniając uczucie ciepła podczas spania.

Komfort spania dla śpiących spokojnie: materac idealnie dopasowuje się do ciała, sprawia wrażenie zanurzenia w piance. Osoby, które śpią spokojnie otrzymują bardzo dobre podparcie i koszystają z efektu otulenia przez całą noc.

Odpowiedni dla par: pianka Visco dzięki swojej strukturze sprawia, że przekręcanie się drugiej osoby z boku na bok nie jest wyczuwalne.

 

Budowa materaca od góry:

1. Pianka Termoelastyczna VISCO MEMORY (3 cm) pod wpływem ciepła i nacisku ciała przybiera kształt sylwetki. Dzięki temu kręgosłup znajduje prawidłowe podparcie bez względu na pozycję podczas snu. Pianka termoelastyczna Visco ma właściwości ortopedyczne, odciąża kręgosłup i niweluje ucisk.

2. Pianka ecoPUR (3 cm) o gęstości T30, bardzo gęsta, charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki zwiększonej gęstości i wysokości pianki, mamy pewność, że materac nie zapadnie się i zapewni prawidłową elastyczność i amortyzację sylwetki. Pianka jest bardzo przewiewna i zapewnia cyrkulację powietrza, co zapobiega nadmiernej potliwości, a także ogranicza rozwój roztoczy i bakterii.

3. Filc usztywnia całą konstrukcję zwiększając wytrzymałość materaca.

4. 7 strefowe sprężyny kieszeniowe (12 cm) 272 sprężyn na m². Sprężyny dzielą materac na 7 stref, każda strefa stanowi podparcie dla danej części ciała. Sprężyny umieszczone są w oddzielnych kieszeniach wykonanych z tkaniny, dzięki czemu pracują niezależnie od siebie – nacisk na jedną nie powoduje automatycznego ugięcia drugiej. Materac jest cichy, idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Przekręcanie się na łóżku drugiej osoby nie będzie wyczuwalne. Nie ma znaczenia różnica wagi osób korzystających, ponieważ dzięki sprężynom pocketowym nie powstaje pochylenie materaca ani wgłębienie wokół osoby cięższej.

Sprężyny wykonane w technologi DoubleHARD są podwójnie hartowane, o zwiększonej średnicy drutu, co znacznie wydłuża ich żywotność, ponadto materac nie zapada się.

Pamiętajmy, że to nie wysokość decyduje o jakości materaca, ale odpowiednie dopasowanie komponentów, które pozwala użytkownikom cieszyć się zdrowym snem.

5. Filc 

6. Pianka ecoPUR (3 cm)

7. Pokrowiec Tencel (1-2 cm) wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie, dzięki czemu łatwo utrzymać higienę materaca.

X