Przy zakupie powyżej 499 zł dostawa gratis. Zapraszamy!
Ładuję...

Kwietnik CUBOID I

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

399,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Kwietnik Cuboid I 

 

Cechy:

 

  • Kwietnik o wymiarach: dł. 37 x szer. 37 x wys. 68 cm
  • Prosta, geometryczna forma
  • Wykonany z drewna sosnowego
  • Zachowana struktura drewna, widoczne pęknięcia i sęki
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Bejcowany lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl

Kwietnik Cuboid I. Wykonany z surowego drewna, co jest jego atutem. Widoczne pęknięcia, sęki i słoje stanowią element dekoracyjny. Geometryczna forma i lekka konstrukcja sprawia, że kwietnik jest uniwersalny i można znaleźć dla niego wszechstronne zastosowanie. Dobrym rozwiązanie będzie zestawienie go z kolekcją Woodside. 

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X