Zawsze darmowa dostawa!

Kolor roku 2022 Very Peri w gabinecie

Ładuję...
Kolor roku 2022 Very Peri w gabinecie

Z końcem każdego roku znawcy i pasjonaci trendów zarówno modowych, jak i wnętrzarskich, niecierpliwie wyczekują, aż amerykańscy eksperci Instytutu Kolorów Pantone oznajmią Urbi et Orbi kolor roku nadchodzącego. Tradycji stało się zadość i tak jak od ponad 20 lat, tak i w tym roku, najmodniejszy kolor został ogłoszony. Jest to intensywny niebieski mocno wpadający w fiolet, który ukrywa się pod malowniczą nazwą Very Peri.

Gabinet dyrektora aranżacja

Gabinet prezesa aranżacja

Postaw na kolor

Veri Peri to kolor, który zdaniem ekspertów ma zagwarantować nam kreatywność. Otoczeni tym niezwykłym odcieniem będziemy aktywni, twórczy, pełni inicjatywy. Aż tyle w naszym życiu zależy od koloru? I tak i nie. Sami przecież wybieramy swoją drogę, podejmujemy decyzje, kształtujemy teraźniejszość i przyszłość. Naiwnością, a może wygodnictwem byłoby uzależnianie tych rzeczy od czynników, na których działanie pozbawiamy się wpływu, choć jest wielu zwolenników takich teorii. A zatem, warto brać odpowiedzialność za swoje życie, wspierając okoliczności. Wróćmy jednak do urządzania wnętrz. Choć nie warto ślepo podążać za modą, to pewne sugestie i inspiracje należy wykorzystać. Zaaranżujmy nasze otoczenie tak, że będzie nam się chciało w nim żyć, pracować, podejmować wyzwania. Pomysły posypią się jak z rękawa, a pobudzona kolorami wyobraźnia podpowie najśmielsze rozwiązania.   

Gabinet prezesa aranżacja

Fotel wypoczynkowy do gabinetu

Fiolet w gabinecie? Jasne, że tak!

Very Peri z pewnością nie należy do grupy kolorów uważanych za uniwersalne. Nie jest też we wnętrzarstwie tak popularny, jak klasyczny niebieski czy błękitny. Ma jednak swoich zwolenników, którzy doceniają jego głębię, niejednorodność i nieoczywistość. Jak zastosować ten miękki fiolet we wnętrzach, bez dużych nakładów finansowych i wielkich remontów? Odpowiedź jest prosta: warto zagrać dodatkami.

Skórzana sofa do gabinetu

Fioletowe dodatki

Czas na zmiany, więc... wymieniamy dodatki

Wymiana dodatków to najprostszy i najmniej inwazyjny sposób na zmianę aranżacji wnętrz, chętnie wykorzystywany przez amatorów wnętrzarstwa. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Jest idealny dla tych, którzy nie lubią dużych zmian, dobrze się czują we wnętrzu oswojonym, ładnym, które już zdążyli polubić, ale potrzebują świeżości, powiewu, delikatnych nowości.

 Dodatki to nie tylko poduszki, dywany i bibeloty. To również zasłony, oświetlenie, grafiki lub obrazy, rośliny, które także można dopasować kolorystycznie. Odpowiednie dopasowanie wnętrza do funkcjonujących w nim użytkowników dotyczy nie tylko mieszkań i domów, ale i biur czy gabinetów.

Sofa chesterfield do gabinetu

Komoda przeszklona do gabinetu

Z jakimi kolorami zestawić Very Peri?

W jakim zestawieniu kolorystycznym fiolet zaprezentuje się najkorzystniej? Dużo zależy od stopnia jego nasycenia i intensywności. Niezwykle elegancko i nobliwie wyjdzie zestawienie Very Peri i granatu, ciemnej czerwieni, czyli jego kolorami bazowymi. Stonowane i stylowe wnętrze uzyskacie umieszczając Very Peri na tle mebli w odcieniu koniaku. Interesujący efekt wyjdzie gdy połączycie folet z szarością. Jeśli lubicie żywiołowe, dynamiczne wnętrza, to spróbujcie kombinacji fioletu z krzykliwym żółtym czy pomarańczowym. Rezultat może was zaskoczyć. 

Kanapa skórzana do gabinetu

 

Zobacz produkty z aranżacji

X