Zawsze darmowa dostawa!

Kolekcja Coppelia w miesięczniku Weranda

Ładuję...
Kolekcja Coppelia w miesięczniku Weranda

W styczniowym numerze miesięcznika "Weranda" ukazały się zdjęcia wnętrz willi urządzonej meblami z naszej kolekcji Coppelia. Salon, jadalnia i sypialnia nabrały eleganckiego, a jednocześnie przytulnego charakteru. Kolekcja Coppelia występuje w dwóch wybarwieniach kolorystycznych: przetartym beżowym i przetartym białym. Urok tych mebli polega na tym, że świetnie odnajdą się także w zestawieniu z meblami nowoczesnymi, we wnętrzach eklektycznych. Meble z kolekcji Coppelia wykonane są z drewna, wypoczynki tapicerowane są lnem. Całość daje przyjemny dla oka efekt, w takich wnętrzach dobrze się spędza czas, dobrze się odpoczywa i mieszka.

Zobaczcie efekty tej niezwykłej sesji zdjęciowej. Więcej zdjęć w "Werandzie" 1/2021.

Zdjęcia: Aneta Tryczyńska
Stylizacja: Katarzyna Sawicka
 

salon_coppelia_weranda

 

Przytulny salon z kominkiem

Salon urządzono w jasnych, pastelowych barwach. Przetarte beże, rozmyte błękity i różne odcienie bieli przenikają się dając niezwykły efekt. Nowoczesny, rozłożysty narożnik z niezliczoną ilością miękkich poduszek zestawiono z fotelami w stylu francuskim. W tym urokliwym wnętrzu ważną funkcję pełnią tkaniny, które ocieplają wnętrze. Dywan przywodzi na myśl akwarele impresjonistów. Obfite bufiaste zasłony dekorują okna, a kiedy trzeba chronią pomieszczenie przed ostrym słońcem.

Niska, prostokątna ława przyciąga uwagę i stanowi idealne miejsce do ekspozycji dekoracyjnych świeczników. Stylowe fotele tapicerowane lnem w biało-beżowe pasy są wygodne i bardzo dekoracyjne. Dyskretnie ulokowany w rogu salonu biały ceramiczny kominek czuwa nad całością i dba o ciepłą, przyjemną atmosferę.

 
 
 
salon_bemondi_weranda

Romantyczna sypialnia

Sypialnia w stylu francuskim urzeka harmonią barw. Odcień przetartego beżu, w którym wykończone są meble, przełamuje błękit poduszek i szafir dywanu. Dominującym elementem w tym wnętrzu jest wygodne, szerokie łóżko z zagłówkiem tapicerowanym lnem. Dopasowana do łóżka ławka dekoruje pomieszczenie. W tej kobiecej sypialni nie mogło zabraknąć konsoli z lustrem, która pełni funkcję toaletki. Magiczne duże lustro zachęca, żeby sprawdzić, co jest po drugiej stronie.

 

sypialnia_bemondi_weranda

sypialnia_bemondi_weranda
 
 
 
Related Posts
  1. Aranżacja jadalni w stylu francuskim Aranżacja jadalni w stylu francuskim
X