Gwarancja satysfakcji

UWAGA! Nie sprzedajemy kota w worku!

Zdajemy sobie sprawę, że zakup mebli przez internet może wydawać się ryzykowny. Dokładne opisy i dużo zdjęć, a także dobre opinie o danym produkcie nie gwarantują, że na pewno przypadnie Ci on do gustu.

Jesteśmy tak pewni jakości oferowanych przez nas mebli, że zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i wprowadzić unikalną w branży usługę, która ma zapewnić Państwa maksymalne zadowolenie z naszej oferty.

W przypadku dostawy transportem naszej firmy, umożliwiamy obejrzenie towaru przed dokonaniem płatności. Jeżeli meble nie spodobają się Klientowi, może on zrezygnować z zakupu bez ponoszenia ŻADNYCH KOSZTÓW (nie płaci ani za towar, ani za transport)!

Meble oferowane przez BEMONDI objęte są powyższą Gwarancją Satysfakcji. To właśnie dzięki niej masz pewność udanych i bezpiecznych zakupów w naszym sklepie.

Naszym najważniejszym celem jest Państwa zadowolenie jako Klienta i budowanie jak najlepszej opinii o naszym sklepie, gdyż właśnie poziom obsługi ma stanowić cechę wyróżniającą sklep BEMONDI. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość obsługi i pewność otrzymania zamówionych produktów, gdyż liczymy na Państwa powrót w przyszłości i zostanie naszym stałym Klientem.