Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolor

Materiał

Kolekcja

Do montażu

Wymiar

Przeszklenie

Witryna GLIMMER

 

Cechy:

 

  • Kredens / witryna o wymiarach 90 x 40 x 160 cm
  • Przeszklone drzwiczki umieszczone w środkowej części mebla
  • Wysokie półki
  • Podwyższone nóżki
  • Wykonany w całości z drewna sosnowego
  • Widoczny rysunek słojów i struktury drewna
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Bejcowany lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl

Drewniany kredens / witryna Glimmer. Sprawdzi się w salonie lub w kuchni. Można mu nadać dowolne przeznaczenie, ustawić na półkach książki, szkło lub dodatki dekoracyjne. Wykonany z drewna, w tradycyjnym rustykalnym stylu, ale będzie pasował również do umiejętnie zaaranżowanego wnętrza loftowego lub eklektycznego. Warto dopasować do niego inne meble i dodatki z kolekcji Woodside.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X