Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolor

Kolekcja

Styl

Materiał

Wymiar

Przeszklenie

Do montażu

Szafka rtv DURIAN

 

Cechy:

  • Komoda o wymiarach 180 x 45 x 55 cm
  • 6 szuflad w 2 rzędach
  • Wykonana z litego drewna sosnowego
  • Kute uchwyty przy szufladach
  • Bejcowana, zachowuje naturalny kolor drewna
  • Widoczne pęknięcia, rysunek słojów
  • Mogą występować nieaktywne chodniki meblowe
  • Rustykalny styl

Niska drewniana komoda Durian, z szufladami. Ma 6 szuflad, które są ułożone w 3 rzędach. Ze względu na wymiary można ją wykorzystać jako szafkę pod telewizor. Sprawdzi się również jako dekoracyjny mebel do salonu. Pasuje do mebli z kolekcji Woodside.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X