Szafa PLATINUM 80B

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji PLATINUM

1 199,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolor

Materiał

Kolekcja

Styl

Do montażu

Wymiar

Przeszklenie

Szafa biurowa Platinum 80B

 

Cechy:

  • Szafa biurowa o wymiarach 80 x 40 x 200 cm
  • Wykonana z płyty melaminowej w kolorze ciemnego orzecha
  • Szafa w całości zabudowana 

Pojemna szafa biurowa Platinum 80B, 2-drzwiowa do przechowywania dokumentów i materiałów biurowych. Wykończenie w kolorze ciemnego orzecha i prosta, nowoczesna linia sprawiają, że szafa pasuje do kolekcji mebli biurowych Platinum i może być z nimi dowolnie zestawiana. W ofercie są biurka w kilku wymiarach, stoły i komody.

 

Kolekcja mebli biurowych Platinum jest przeznaczona do dużych, nowoczesnych przestrzeni biurowych. Charakteryzuje ją interesująca kolorystyka i nowoczesne, surowe wzornictwo. Ciemny orzech, który stanowi wykończenie mebli i dominuje w kolekcji Platinum, połączono z grafitowymi dodatkami. Tę stonowaną, ciemną kolorystykę przełamuje szczotkowana stal, z której wykonano podstawę do biurek oraz konstrukcję szaf i regałów.

 

Kolekcja mebli biurowych Platinum daje odpowiedź na pytanie, jak powinno wyglądać nowoczesne, funkcjonalne biuro, biuro przyszłości.

 

Kolekcja mebli biurowych Platinum daje odpowiedź na pytanie, jak może wyglądać nowoczesne, funkcjonalne biuro, biuro przyszłości.