Świecznik CONE I

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

249,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Świecznik Cone I 

 

Cechy:

  • Świecznik wysokość 81 cm, podstawa 30 x 30 cm
  • Wysoki, smukły, o kształcie podwójnego ściętego stożka
  • Wykonany z drewna sosnowego
  • Naturalne przetarcia, pęknięcia i sęki
  • Rustykalny styl

Świecznik Cone I. Ma kształt smukłego ściętego stożka. Wykonany z drewna, ma naturalne ozdobne przetarcia, pęknięcia i sęki. Doskonały element dekoracyjny do każdego wnętrza. Polecana jest zwłaszcza aranżacja z wykorzystaniem mebli z kolekcji Woodside.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu