Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolekcja

Styl

Kolor

Materiał

Nóżki

Wymiar

Do montażu

Stolik TEA TIME II

 

Cechy:

 

  • Stolik kawowy / ława o wymiarach 140 x 80 x 43 cm
  • Blat z przezroczystego szkła
  • Dolna półka z równolegle ułożonych deszczułek
  • Solidna konstrukcja z drewna sosnowego
  • Widoczne słoje i sęki
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Nowoczesne połączenia szkła i drewna 
  • Rustykalny styl

Drewniany stolik kawowy / ława Tea Time II, ze szklanym blatem. Rama wykonana w całości z drewna, zachowana jest jego struktura. Ma dekoracyjną dolną półkę z ułożonych równolegle deszczułek. Ława jest w stylu rustykalnym i idealnie będą do niej pasowały meble i dodatki z kolekcji Woodside. 

 

Meble w stylu rustykalnym Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

 

Pomysł na aranżację:

 

Wizualizacja komputerowa

Produkty w podobnym stylu
X