Stolik TEA TIME I

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

599,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Stolik kawowy Tea Time I 

 

Cechy:

 

  • Stolik o wymiarach 60 x 60 x 65 cm
  • Szklany blat
  • Lekka konstrukcja, geometryczna forma
  • Wykonany z drewna sosnowego
  • Bejcowany lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl

Stolik kawowy Tea Time I. Ma lekką konstrukcję i nieduże wymiary, więc z powodzeniem sprawdzi się w małych wnętrzach. Rustykalny styl przełamuje szklany blat. Stolik będzie pasował do wnętrz zarówno tradycyjnych, jak i surowych, nowoczesnych. Dobrym rozwiązaniem jest zestawienie go z meblami i dodatkami dekoracyjnymi z kolekcji Woodside. 

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu