Stół WHISPER

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

1 799,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolor

Kolekcja

Wymiar

Do montażu

Typ montażu

Materiał

Stół Whisper 

 

Cechy:

 

  • Stół o wymiarach 200 x 90 x 76 cm
  • Solidna, masywna konstrukcja
  • Blat z listewek ułożonych w jodełkę
  • Wyraźny rysunek słojów i widoczna struktura drewna
  • Bejcowany lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl

Stół Whisper. Przeznaczony do jadalni urządzonej w stylu rustykalnym. Sprawdzi się zwłaszcza z innymi meblami i dodatkami dekoracyjnymi z kolekcji Woodside. Stół można też potraktować jako neutralną bazę, wokół której zaaranżowana zostanie eklektyczna przestrzeń.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu