Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolor

Kolekcja

Wymiar

Do montażu

Typ montażu

Materiał

Stół PARTY

 

Cechy:

 

  • Stół o wymiarach: dł. 240 x szer. 100 x wys. 76 cm
  • Solidna, masywna konstrukcja
  • Wzmocniona podstawa
  • Wykonany z drewna sosnowego
  • Zachowany rysunek słojów i struktura drewna
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Bejcowany lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl

Solidny drewniany stół Party, o wzmocnionej podstawie. Przeznaczony do jadalni lub salonu, urządzonego w stylu rustykalnym. Sprawdzi się zwłaszcza z innymi meblami i dodatkami dekoracyjnymi z kolekcji Woodside. Stół można też potraktować jako neutralną bazę, wokół której zaaranżowana zostanie eklektyczna przestrzeń.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X