Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Do montażu

Kolor

Wymiar

Kolekcja

Materiał

Sofa NANA II

 

Cechy:

 

  • Sofa 3-osobowa o wymiarach 195 x 88 x 75 cm
  • Geometryczne kształty, proste linie
  • Rama z drewna sosnowego
  • Siedzisko i oparcie tapicerowane lnem
  • Drewno z wyrazistą strukturą, widoczne słoje i sęki
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Bejcowane lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl

Sofa 3-osobowa Nana II. Podstawa wykonana z solidnych desek. Atutem sofy jest geometryczna forma i harmonijne połączenie naturalnych materiałów: drewna i lnu. Styl rustykalny w nowoczesnym wydaniu sprawdzi się w każdym wnętrzu. Dobrym rozwiązaniem jest zestawienie kanapy z innymi meblami i dodatkami z kolekcji Woodside. 

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X