Skrzynia TRUNK II

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

749,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Skrzynia Trunk II 

 

Cechy:

 

  • Skrzynia / stolik kawowy o wymiarach 52 x 48 x 55 cm
  • Kute uchwyty 
  • Wykonana z naturalnego drewna sosnowego
  • Widoczne słoje, sęki i dekoracyjne pęknięcia
  • Bejcowana lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl

Skrzynia / kufer / stolik kawowy Trunk II. Wykonana z surowego drewna, z widocznym zarysem słojów, sęków i pęknięciami. Rustykalny styl podkreślają kute uchwyty. Skrzynię można wykorzystać jako stolik kawowy, komodę do przechowywania, lub znaleźć jej jeszcze inne zastosowanie. Interesującą propozycją jest zestawienie skrzyni z meblami i dodatkami z kolekcji Woodside, aby uzyskać spójnie urządzoną przestrzeń.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu