Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...

Regał PLATINUM 25

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji PLATINUM

Cena promocyjna 1 062,00 zł Normalna cena 1 249,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolor

Materiał

Kolekcja

Styl

Do montażu

Wymiar

Przeszklenie

Regał biurowy PLATINUM 25

 

Cechy:

 

  • Regał biurowy o wymiarach 80 x 40 x 200 cm
  • Dolny segment zamknięty, 2 drzwi
  • Górna część otwarta, wyposażona w półki
  • Wykonany z wysokiej jakości płyty melaminowej, wykończenie w kolorze ciemnego orzecha
  • Grzbiety półek ze stali szczotkowanej
  • Funkcjonalny mebel do przechowywania

Regał biurowy Platinum 25, z zamkniętym dolnym segmentem. W górnej części umieszczone są półki do przechowywania segregatorów lub elementów dekoracyjnych. Jest uniwersalny, sprawdzi się w każdej przestrzeni biurowej. Regał ma wykończenie takie jak inne meble z kolekcji biurowej Platinum. W zależności od potrzeb można je dowolnie ze sobą zestawiać, za każdym razem uzyskując spójnie urządzone biurowe wnętrze. W ofercie są biurka w kilku wymiarach, szafy, regały i komody.

 

Kolekcja mebli biurowych Platinum jest przeznaczona do dużych, nowoczesnych przestrzeni biurowych. Charakteryzuje ją interesująca kolorystyka i nowoczesne, surowe wzornictwo. Ciemny orzech, który stanowi wykończenie mebli i dominuje w kolekcji Platinum, połączono z grafitowymi dodatkami. Tę stonowaną, ciemną kolorystykę przełamuje szczotkowana stal, z której wykonano podstawę do biurek oraz konstrukcję szaf i regałów.

 

Kolekcja mebli biurowych Platinum daje odpowiedź na pytanie, jak powinno wyglądać nowoczesne, funkcjonalne biuro, biuro przyszłości.

Produkty w podobnym stylu
X