Panel ozdobny PASILLA

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

699,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Panel dekoracyjny Pasilla 

 

Cechy:

 

  • Panel dekoracyjny o wymiarach 56 x 244 cm
  • Deszczułki ułożone w jodełkę
  • Wykonany z naturalnego drewna
  • Widoczne słoje, sęki i struktura drewna
  • Bejcowany lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl

Drewniany panel dekoracyjny / parawan Pasilla, z wzorem w jodełkę. Element dekoracyjny o wszechstronnym zastosowaniu: ozdoba na ścianę, parawan dzielący przestrzeń czy jako tło dla roślin. Najlepiej sprawdzi się w zestawieniu z meblami z kolekcji Woodside. 

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu