Panel FILIGREE

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

1 299,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Panel dekoracyjny Filigree 

 

Cechy:

  • Panel / parawan o wymiarach 100 x 294 cm
  • Przejrzysta konstrukcja z ułożonych ażurowo listewek
  • Wykonany z naturalnego drewna sosnowego
  • W stylu rustykalnym

Panel dekoracyjny / parawan Filigree. Lekka, drewniana, ażurowa konstrukcja, o wszechstronnym zastosowaniu. W zależności od potrzeb może wykorzystany jako panel dekoracyjny na ścianę, jako parawan dzielący przestrzeń czy jako tło dla roślin. Najlepiej sprawdzi się w zestawieniu z meblami i dodatkami z kolekcji Woodside.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu