Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolekcja

Styl

Kolor

Materiał

Wymiar

Do montażu

Osłona na doniczkę POCKET II

 

Cechy:

  • Osłona na doniczkę / drewniana donica o wymiarach 40 x 40 x 80 cm
  • W kształcie odwróconego trapezu
  • Wykonana z drewna sosnowego
  • Zachowany rysunek słojów i sęki
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Kute uchwyty
  • Rustykalny styl

Oryginalna drewniana osłona na doniczkę Pocket. Ma kute uchwyty, jest wykonana z drewna o pięknym rysunku słojów. W zależności od potrzeb i wyobraźni, można znaleźć dla niej i inne zastosowanie: sprawdzi się jako dekoracyjny pojemnik na drobiazgi. W kuchni można w niej przechowywać jabłka, orzechy włoskie i inne artykuły.

 

Meble w stylu rustykalnym Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Meble drewniane z kolekcji Woodside zaprojektowane zostały z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczone są raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. hamptons, Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X