Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...

Biurko 4-stanowiskowe EVOLUTIO B305-4

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji EVOLUTIO

ZOSTAŁO NIEWIELE PRODUKTÓW

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1739,00 zł.

Cena promocyjna 2 699,00 zł Normalna cena 4 499,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolekcja

Styl

Kolor

Materiał

Wymiar

Do montażu

Biurko 4-stanowiskowe EVOLUTIO B305-4

 

Cechy:

 

  • 4-stanowiskowe biurko o wymiarach 280 x 120 cm
  • Blat dla pojedynczego stanowiska ma wymiary 120 x 60 cm
  • Dwustronna komoda z półkami i szufladami
  • Blat biurka i komodę wykonano z płyty MDF, laminowanej wysokiej klasy okleiną o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej, odporności na zabrudzenia i zarysowania, przypominającą strukturę drewna
  • Okleina w kolorze orzecha amerykańskiego i jasnej, delikatnej kratki
  • Drewniane nogi lakierowane lakierem ekologicznym 
  • Funkcjonalny design

4-stanowiskowe biurko do biura, z dwustronną komodą Evolutio B305-4. Biurko jest funkcjonalne, stanowiska obok siebie rozdzielone są komodą. Każdy użytkownik dysponuje blatem o wymiarze 120 x 60 cm. Blat biurka ma wykończenie w kolorze orzecha amerykańskiego z widocznym rysunkiem słojów, nogi są drewniane, komody są wykończone białą płytą. Biurko pasuje do wszystkich mebli z kolekcji Evolutio. W ofercie są dostępne szafy i komody biurowe, stoły konferencyjne i stoliki. Zestawiając ze sobą wybrane meble uzyskujesz wygodnie urządzoną przestrzeń biurową.

 

Zestaw nie obejmuje widocznych na zdjęciach kontenerów.

 

Stylowe meble biurowe z kolekcji Evolutio są wykonane z płyty MDF, laminowanej wysokiej jakości okleiną. Drewniane nogi biurek polakierowano lakierem ekologicznym. Meble utrzymane są w lekko kontrastowej kolorystyce, orzech amerykański współgra z jasną kratką, przypominającą wodny wzór. Szeroka oferta mebli Evolutio daje wiele możliwości do interesującego zaaranżowania funkcjonalnej przestrzeni biurowej.

 

Meble biurowe Evolutio nawiązują do stylistyki mebli PRL. Są to meble stylizowane na lata 60. i 50., projekty czerpią z najlepszych tradycji polskiego designu. Kolekcję cechuje lekka forma i funkcjonalny minimalizm. Zaletą mebli biurowych Evolutio jest ich uniwersalizm, można je wykorzystać w dowolnie urządzonej przestrzeni.

Produkty w podobnym stylu

X