Lustro BIG BLUE

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

299,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Lustro Big Blue

 

  • Lustro o wymiarach 100 x 60 cm
  • Drewniana rama z widocznymi słojami, pęknięciami i sękami
  • Rama wykonana z drewna sosnowego
  • Rustykalny styl

Duże lustro Big Blue, w drewnianej ramie. Drewno wykorzystane do produkcji ramy ma widoczne pęknięcia i sęki, jest bejcowane, ale zachowuje naturalny urok. Lustro jest doskonałym uzupełnieniem wnętrza w stylu rustykalnym.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu