Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Do montażu

Rozmiar materaca

Kolekcja

Styl

Wymiar

Kolor

Łóżko 180x200 IDYLLIC

 

Cechy:

 

  • Łóżko o wymiarach: dł. 218 x szer. 191 x wys. zagłówka 120 cm
  • Rama łóżka wykonana z naturalnego drewna sosnowego
  • Wysoki zagłówek oraz zanóżek z drewna ułożonego w dekoracyjną jodełkę
  • Pomalowane ekologiczną bejcą
  • Wymiary pasującego materaca: 180 x 200 cm
  • Łóżko zawiera stelaż 
  • Naturalne drewno z zachowaną strukturą: sęki, pęknięcia
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie 
  • Rustykalny styl, prosta forma

Podwójne drewniane łóżko do sypialni Idyllic, z wysokim zagłówkiem ułożonym w jodełkę. Wykonane z drewna sosnowego, bejcowane.  Elementem dekoracyjnym są dobrze widoczne i zarysowane słoje. Ze względu na nieco masywną formę lepiej sprawdzi się w dużej sypialni. W kolekcji Woodside dostępne są również komody, szafki, fotele, stoły i dekoracje, które można dowolnie ze sobą komponować. Urządzone w ten sposób wnętrze będzie w każdym aspekcie wyjątkowe. 

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X