Łóżko 180x200 IDYLLIC

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

2 999,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Do montażu

Kolekcja

Styl

Kolor

Łóżko Idyllic 

 

Cechy:

 

  • Łóżko o wymiarach: dł. 218 x szer. 191 x wys. zagłówka 120 cm
  • Rama łóżka wykonana z naturalnego drewna sosnowego
  • Wysoki zagłówek oraz zanóżek z drewna ułożonego w dekoracyjną jodełkę
  • Pomalowane ekologiczną bejcą
  • Wymiary materaca: 180 x 200 cm
  • Naturalne materiały  
  • Rustykalny styl, prosta forma

Podwójne łóżko do sypialni Idyllic, z wysokim zagłówkiem ułożonym w jodełkę. Wykonane z drewna sosnowego, bejcowane.  Elementem dekoracyjnym są dobrze widoczne i zarysowane słoje. Ze względu na nieco masywną formę lepiej sprawdzi się w dużej sypialni. W kolekcji Woodside dostępne są również komody, szafki, fotele, stoły i dekoracje, które można dowolnie ze sobą komponować. Urządzone w ten sposób wnętrze będzie w każdym aspekcie wyjątkowe. 

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu