Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Do montażu

Rozmiar materaca

Kolekcja

Styl

Wymiar

Kolor

Łóżko 180x200 GAIA

 

Cechy:

 

  • Łóżko o wymiarach: szer. 222 x dł. 202 x wys. 215 cm
  • Wymiary pasującego materaca: 180 x 200 cm
  • Łóżko zawiera stelaż 
  • Dekoracyjny stelaż do baldachimu
  • Wysoki zagłówek z poprzecznie ułożonych deszczułek
  • Wykonany w całości z litego drewna sosnowego
  • Bejcowany lakierem ekologicznym
  • Solidna, masywna konstrukcja
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Rustykalny styl, prosta, geometryczna forma

Drewniane łóżko sypialniane ze stelażem do baldachimu Gaia. Niezwykle dekoracyjny, drewniany mebel, który sprawdzi się w przestronnej, wysokiej sypialni. Jest to nowoczesna propozycja  na wykorzystanie tradycyjnego pomysłu na łóżko z baldachimem. Stelaż może stanowić inspirację do zaaranżowania sypialni na wiele sposobów. Może wystąpić w wersji sauté, można przypiąć do niego baldachim, można zawiesić girlandy świetlne lub wykorzystać własne pomysły. Ograniczenia występują jedynie w wyobraźni. Łóżko pasuje do wszystkich mebli z kolekcji Woodside, dostępne są szafki, komody, fotele i dodatki dekoracyjne.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X