Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolekcja

Styl

Kolor

Materiał

Rozmiar materaca

Wymiar

Do montażu

Łóżko 120x200 BUCOLIC

 

Cechy:

 

  • Łóżko o wymiarach 218 x 131 x 110 cm
  • Rama łóżka wykonana z drewna sosnowego
  • Wysoki zagłówek z równolegle ułożonych deszczułek
  • Bejcowane lakierem ekologicznym
  • Naturalne materiały 
  • Wymiary pasującego materaca: 120 x 200 cm
  • Łóżko zawiera stelaż
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie 
  • Rustykalny styl, prosta forma

Drewniane łóżko do sypialni Bucolic z wysokim zagłówkiem. Wykonane z drewna sosnowego, bejcowane. Zachowuje urok naturalnego drewna i odzwierciedla jego strukturę. Dodatkowym elementem dekoracyjnym są dobrze widoczne i zarysowane słoje. Ze względu na nieco masywną formę lepiej sprawdzi się w dużej sypialni. W kolekcji Woodside dostępne są również komody, szafki, fotele, stoły i dekoracje, które można dowolnie ze sobą komponować. Urządzone w ten sposób wnętrze będzie w każdym aspekcie wyjątkowe.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X