Kwietnik GINGER III

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

299,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Kwietnik Ginger 

 

Cechy:

 

  • Kwietnik o wysokości 83 cm
  • Wykonany z drewna sosnowego
  • Charakterystyczne pęknięcia i sęki
  • Styl rustykalny

Drewniany kwietnik Ginger. Wykończony w stylu rustykalnym. Poszczególne egzemplarze mogą się różnić między sobą wysokością. Drewno ma charakterystyczne dekoracyjne pęknięcia i słoje. Kwietnik pasuje do tradycyjnego, rustykalnego wnętrza. Najlepiej sprawdzi się w zestawieniu z meblami i dodatkami z kolekcji Woodside.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu