Przy zakupie powyżej 499 zł dostawa gratis. Zapraszamy!
Ładuję...

Kwietnik CUBOID II

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

399,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Kwietnik Cuboid II 

 

 Cechy:

 

  • Kwietnik o wymiarach 37 x 37 x 88 cm
  • Prosta, geometryczna forma
  • Wykonany z drewna sosnowego
  • Zachowana struktura drewna, widoczne pęknięcia i sęki
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Bejcowany lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl

Drewniany kwietnik Cuboid II. Ma geometryczną formę i lekką konstrukcję. Jego atutem jest surowe drewno z zachowaną widoczną strukturą. Można zastosować go jako dodatek do wnętrza eklektycznego, albo nowoczesnego, loftowego. Dobrym rozwiązaniem jest zestawienie kwietnika z meblami z kolekcji Woodside.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X