Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolor

Rodzaj fotela

Kolekcja

Do montażu

Materiał

Krzesło MEMORY

 

Cechy:

 

  • Krzesło do jadalni
  • Solidna, stabilna konstrukcja
  • Wykonane w całości z drewna sosnowego
  • Zachowana struktura drewna i widoczny rysunek słojów
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Bejcowane lakierem ekologicznym
  • Styl rustykalny

Drewniane, rustykalne krzesło Memory. Zaprojektowane w tradycyjnym stylu. Ma solidną konstrukcję. Przeznaczone do rustykalnych wnętrz. Dobrze prezentuje się w zestawieniu z drewnianymi stołami z kolekcji Woodside.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X