Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolekcja

Styl

Rodzaj fotela

Kolor

Materiał

Do montażu

Krzesło FADO

 

Cechy:

 

  • Krzesło tapicerowane do jadalni
  • Oparcie lekko zwężane ku górze
  • Tylne nogi delikatnie wygięte
  • Rama wykonana z drewna 
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Siedzisko i oparcie tapicerowane lnem
  • Interesujące połączenie kolorów: drewno i gołębi szary
  • Styl rustykalny w nowoczesnym wydaniu

Tapicerowane szare krzesło Fado do jadalni. Ma ramę wykonaną z surowego drewna, jest tapicerowane lnem. Ciekawa forma krzesła i kolor tapicerki sprawiają, że tak urządzone wnętrze wygląda stylowo, ale oryginalnie. W zestawieniu z meblami z kolekcji Woodside, w której są także stoły, styl rustykalny zyskuje nowy wymiar.

 

Meble w stylu rustykalnym Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Meble drewniane z kolekcji Woodside zaprojektowane zostały z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczone są raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. hamptons, Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X