Konsola TIKKA

Brak w magazynie

Produkt z kolekcji WOODSIDE

1 299,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolor

Kolekcja

Styl

Materiał

Wymiar

Przeszklenie

Do montażu

Konsola Tikka 

 

Cechy:

 

  • Konsola o wymiarach 140 x 40 x 76 cm
  • Wykonana z drewna sosnowego
  • Zachowana struktura drewna, widoczny rysunek słojów
  • Masywna, prosta forma
  • Bejcowana lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl

Konsola Tikka z drewna. Jej urok tkwi w prostocie i geometrycznej, prostej formie. Sprawdzi się jako element dekoracyjny do salonu lub przedpokoju. Dopełni całości urządzonego w stylu rustykalnym wnętrza, wraz z innymi meblami z kolekcji Woodside.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu