Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolor

Kolekcja

Styl

Materiał

Wymiar

Przeszklenie

Do montażu

Konsola Tikka 

 

Cechy:

 

  • Konsola o wymiarach 140 x 40 x 76 cm
  • Wykonana z drewna sosnowego
  • Zachowana struktura drewna, widoczny rysunek słojów
  • Mogą wsytępować nieaktywne chodniki owadzie
  • Masywna, prosta forma
  • Bejcowana lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl

Konsola Tikka z drewna. Jej urok tkwi w prostocie i geometrycznej, prostej formie. Sprawdzi się jako element dekoracyjny do salonu lub przedpokoju. Dopełni całości urządzonego w stylu rustykalnym wnętrza, wraz z innymi meblami z kolekcji Woodside.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X