Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolekcja

Styl

Kolor

Materiał

Liczba drzwi

Liczba szuflad

Przeszklenie

Wymiar

Do montażu

Komoda na buty FOUR SEASONS

 

Cechy:

 

  • Szafka na buty, wymiary 90 x 48 x 100 cm
  • 2 szuflady, 2 drzwi z imitacją szuflad
  • Wykonana z naturalnego drewna sosnowego
  • Kute uchwyty przy szufladach i drzwiach
  • Niewysokie nóżki
  • Bejcowana lakierem ekologicznym
  • Widoczne słoje, pęknięcia i struktura drewna
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Rustykalny styl

Drewniana rustykalna szafka na buty Four Seasons z kolekcji Woodside. Wykonana z drewna sosnowego, zachowuje jego naturalny kolor i widoczną strukturę słojów. Szuflady ułatwią przechowywanie rzeczy, półki na buty są zamknięte, drzwi imitują szuflady. Całość przypomina komodę. Szafka jest w stylu rustykalnym, ale umiejętnie zestawiona z meblami nowoczesnymi sprawdzi się także w eklektycznie urządzonym przedpokoju.

 

Meble w stylu rustykalnym Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X