Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolor

Kolekcja

Styl

Materiał

Wymiar

Przeszklenie

Do montażu

Komoda CHIFFONIER

 

Cechy:

  • Komoda o wymiarach 90 x 48 x 100 cm
  • 5 pojemnych szuflad 
  • Kute uchwyty przy szufladach
  • Niewysokie nóżki
  • Wykonana z naturalnego drewna sosnowego
  • Bejcowana lakierem ekologicznym
  • Widoczne słoje i struktura drewna
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Rustykalny styl

Komoda drewniana Chiffonier z kolekcji Woodside. Wykonana z naturalnego drewna sosnowego, zachowuje jego naturalny kolor i widoczną strukturę słojów. W zależności od pomysłów aranżacyjnych, można ją wstawić do salonu, do sypialni, ale i do przedpokoju. Pojemne szuflady ułatwią przechowywanie rzeczy. Komoda jest w stylu rustykalnym, ale umiejętnie zestawiona z meblami nowoczesnymi sprawdzi się także w eklektycznie urządzonych wnętrzach.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X