Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...
Informacje o produkcie

Kod produktu

Do montażu

Kolor

Wymiar

Kolekcja

Materiał

Fotel wypoczynkowy BLUE BAY I

 

Cechy:

  • Fotel o wymiarach 78 x 81 x 86 cm
  • Rama, podłokietniki i płozy wykonane z drewna sosnowego
  • Geometryczna forma
  • Siedzisko i oparcie tapicerowane lnem
  • Drewno z zachowaną strukturą i rysunkiem słojów
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Bejcowane lakierem ekologicznym
  • Rustykalny styl 

Fotel wypoczynkowy Blue Bay I do salonu. Drewniana rama, podłokietniki i płozy mają geometryczne kształty. Harmonijnie połączone kolory, naturalne drewno sosnowe współgra z lnianą tapicerką w odcieniu gołębiej szarości. Jest to nowoczesne podejście do stylu rustykalnego, który z powodzeniem można wprowadzić do miejskiej przestrzeni. Szeroki wybór mebli i dodatków rustykalnych z kolekcji Woodside ułatwi urządzenie interesującego wnętrza.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

Produkty w podobnym stylu
X