Dekoracja LARK I

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

129,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Dekoracja Lark I

 

Cechy:

  • Dekoracja Lark o wymiarach 15 x 45 cm
  • Wykonana z drewna, z widocznymi pęknięciami

Ozdoba z drewna Lark. Stanowi doskonałe uzupełnienie kolekcji rustykalnej, ale można wykorzystać ją również przy aranżacjach w stylu industrialnym. Sprawdzi się w zestawieniu z meblami i dodatkami z kolekcji Woodside.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu