Dekor MINIATURE II

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

99,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Materiał

Styl

Kolekcja

Do montażu

Kolor

Wymiar

Dekor Miniature II 

 

Cechy:

 

  • Dekor o wymiarach 40x40 cm
  • Wykonany z naturalnego drewna sosnowego
  • Dekoracyjne pęknięcia, sęki i słoje
  • Styl rustykalny

Dekor drewniany Miniature II, kwadratowy. Wykonany z drewna, z zachowaną strukturą, pęknięciami i sękami. Stanowi interesujący dodatek do wnętrza, w którym dominują naturalne materiały. Pasuje do kolekcji Woodside. 

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu