Biblioteczka LADDER

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

949,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolor

Materiał

Kolekcja

Styl

Do montażu

Wymiar

Przeszklenie

Regał Ladder 

 

Cechy: 

 

  • Regał o wymiarach 80 x 50 x 200 cm
  • Regał w formie drabiny
  • Półki zwężane ku górze
  • Wykonany z drewna sosnowego
  • Dobrze widoczne słoje i sęki
  • Rustykalny styl

Regał drabina Ladder, przeznaczony na książki lub kwiaty doniczkowe. Ma układ schodkowy, im wyżej zamocowane są półki, tym są one mniejsze. Sprawdzi się nie tylko w salonie czy w sypialni, ale i jako regał łazienkowy. Wszechstronny, uniwersalny mebel, który można zestawić z innymi meblami z kolekcji Woodside.

 

Kolekcję Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Kolekcja zaprojektowana jest z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczona raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

Produkty w podobnym stylu