Zawsze darmowa dostawa!
Ładuję...

Biblioteczka BIG DIPPER

Produkt Dostępny Wysyłka 2-7 dni

Produkt z kolekcji WOODSIDE

ZOSTAŁO NIEWIELE PRODUKTÓW

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1499,00 zł.

Cena promocyjna 1 499,00 zł Normalna cena 2 499,00 zł
Informacje o produkcie

Kod produktu

Kolekcja

Styl

Kolor

Materiał

Liczba szuflad

Przeszklenie

Wymiar

Do montażu

Biblioteczka BIG DIPPER

 

Cechy:

 

  • Regał o wymiarach 80 x 40 x 190 cm
  • 4 półki, 2 małe szufladki
  • Wykonany z drewna sosnowego
  • Drewniane uchwyty przy szufladkach
  • Widoczny rysunek słojów i struktura drewna
  • Mogą występować nieaktywne chodniki owadzie
  • Bejcowany lakierem ekologicznym
  • Podwyższone nóżki

Drewniany regał / biblioteczka Big Dipper. Zaprojektowany z myślą o przechowywaniu książek, ale może posłużyć również do przechowywania dodatków dekoracyjnych. Regał wykonany w całości z drewna. Sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych, wnętrzach w stylu hamptons, loftowych czy boho. Pasuje do mebli z kolekcji Woodside.

 

Meble w stylu rustykalnym Woodside charakteryzuje prosta, surowa forma i wykorzystanie litego drewna do produkcji mebli. Przy tworzeniu kolekcji inspirację stanowił styl rustykalny, ale w nowoczesnym wydaniu. Atutem jest podkreślony naturalny kolor i wyraźnie widoczna struktura drewna. 

 

Meble drewniane z kolekcji Woodside zaprojektowane zostały z myślą o tych odbiorcach, którzy cenią kontakt z naturą. Przeznaczone są raczej do dużych wnętrz, w których dyskretny urok prostych mebli będzie odpowiednio wyeksponowany. W małych pomieszczeniach sprawdzą się pojedyncze egzemplarze, np. fotel, stół lub komoda. Kolekcja zadowoli również wielbicieli eklektyzmu. Poszczególne meble z kolekcji Woodside umiejętnie zestawione z dodatkami w stylu np. hamptons, Art Deco, skandynawskimi, czy nowoczesnymi dadzą efekt oryginalnie i indywidualnie urządzonego wnętrza.

 

Specyfika kolekcji Woodside

 

Kolekcja Woodside to kolekcja mebli rzemieślniczych. Każdy mebel jest unikatowy, może się różnić od tego na zdjęciu. Płaszczyzny mebli nie są idealnie równe, może występować falistość, wyszczerbienia i wyrwania materiału, a także ślady po pile. Powierzchnia jest gładka, ale nie idealnie płaska. W poszczególnych elementach mogą pojawiać się nieaktywne chodniki owadzie. Drewno jest w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zostało poddane specjalnej procedurze fumigacji i zabezpieczone lakierem ekologicznym.

 

Pomysł na aranżację:

 

Wizualizacja komputerowa

 

 

Produkty w podobnym stylu
X