O nas

BEMONDI - tajniki wyjątkowej relacji ceny do jakości
 
Cała gama ekskluzywnych mebli z naszej oferty produkowana jest ze szczególną starannością. Naszych partnerów wyselekcjonowaliśmy z najlepszych firm z branży meblarskiej. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję najwyższej jakości ekskluzywnych mebli. Zarówno drewno, skóra jak i inne materiały są starannie selekcjonowane. Do produkcji mebli używane są jedynie materiały najwyższej jakości, a każdy detal jest dopracowany ręcznie. Wyłącznie firmy spełniające te założenia współpracują z naszym przedsiębiorstwem.
Oferujemy Państwu wyjątkowe, stylowe meble, które są najwyższej jakości. W wielu innych sklepach konsumenci są zmuszani do płacenia za markę mebli, która nie zawsze idzie w parze z ich jakością. Większość klientów kupuje meble najintensywniej reklamowane, a nie te najwyższej jakości. Z tego względu warto zapoznać się z naszą ofertą mebli dębowych, kolonialnych, pokojowych, mebli rustykalnych, skórzanych, włoskich oraz pozostałych mebli drewnianych z naszej bogatej oferty.
Nasze meble umożliwiają wierne oddanie atmosfery z XIX-wiecznych apartamentów. Dzięki biurkom, fotelom gabinetowym i meblom Ludwik zbudują Państwo zaufanie w swoich gabinetach oraz stworzą relaksujący klimat pełen harmonii w swoich sypialniach.
Meble z oferty naszego sklepu internetowego posiadają znacznie atrakcyjniejsze ceny, niż inne meble o podobnej jakości w konkurencyjnych sklepach. W ciągu kilku dni dostarczamy je do samych drzwi. Umożliwiamy obejrzenie zakupionych mebli przed dokonaniem płatności w momencie dostawy transportem naszej firmy. Jeśli meble nie przypadną Klientowi do gustu, ma on prawo zrezygnować z ich kupna bez ponoszenia ŻADNYCH KOSZTÓW (Klient nie płaci ani za towar, ani za transport)!
 
Jesteśmy salonem internetowym, stąd większość oferowanych przez nas mebli znajduje się zapakowana na półkach magazynowych.
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji, na której znajdują się wybrane meble z każdej z oferowanych przez nas serii. Na ich podstawie istnieje możliwość potwierdzenia jakości wykonania naszych produktów.
 
Wybierz meble biurowe, meble do salonu, meble do sypialni, meble młodzieżowe, meble dla dzieci  czy meble do jadalni.
 
Więcej informacji oraz mapkę dojazdu można znaleźć w zakładce Kontakt.